İsmo Yönetim Kurulu Yeni Başkanı

 İsmo Yönetim Kurulu Yeni Başkanı

Sevgili meslektaşlarım Odamızın 3. olağan genel kurulunu 7-8 mayıs tarihlerinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Genel kurulda teveccüh gösterip bizleri yönetime getirdiniz. Seçimlerde duyarlılık gösterip oy kullanan tüm meslektaşlarımıza özellikle teşekkür ediyoruz.

Sevgili meslektaşlarım
Odamızın 3. olağan genel kurulunu 7-8 mayıs tarihlerinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.  Genel kurulda  teveccüh gösterip bizleri yönetime getirdiniz. Seçimlerde duyarlılık gösterip oy kullanan tüm meslektaşlarımıza özellikle teşekkür ediyoruz.
 
Bizden önce bu görevi , büyük bir özveri ve başarıyla yürüten 4 yıl gibi kısa bir zamanda yeni kurulan odamıza 26 yıldan beri faaliyet gösteren diğer odalar seviyesine hatta daha ileriye taşıyan eski başkan Alaaddin ÖZBüLBüL ve ekibine tüm meslektaşlar adına teşekkür ediyoruz.
 
Bizler bir meslek odasının seçilmiş organları olarak, meslektaşlarımızın öncelikle özlük haklarının korunması çalışma koşullarının ve gelir düzeyinin iyileşmesi değişen yasa ve mevzuat yönünden ihtiyaç duyulan eğitimlerin verilmesi konusunda gereken her türlü çalışmayı yapacağız.
 
Tüm meslektaşlar olarak bizler bir aileyiz. Hiçbir ayrım gözetmeksizin ailenin birer fertleri gibi birbirimize kenetlenerek birbirimize destek vererek birlik ve beraberlik içinde mesleğimizi yüceltmek mesleğimizi toplum içinde saygın bir yere taşımak hedefimizdir.
 
Hepinize sağlık ve esenlikler dilerim
 
 
Saygılarımla
İsmo Yönetim Kurulu Başkanı
Merih Hasan YILDIRIM